WHC Diák Iskolaszövetkezet
2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Materials Planning & Execution Specialist gyakornok - Veresegyház (ZG-4441) - Diákmunka

Feladatok:

  • Vevői dokumentációk kezelése
  • Megrendelések visszaigazolása és belső rendszerben való adminisztrálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal
  • Információk begyűjtése és átadása az illetékes kolléga felé
  • Kiszállítási folyamatok elindítása és nyomonkövetése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti min. 32 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Br. 1300 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Diplomaszerzés után lehetőség főállású pozíció pályázására
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete