Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.
A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Székesfehérvári gyárunkba keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Material planner

Elektronikai gyáregységünkbe Material planner munkatársat keresünk, aki több éves tapasztalattal rendelkezik sorozatbeszerzés területen. Egy összetartó csapat tagjaként feladatod lesz a gyártáshoz szükséges alapanyagok nyomon követése, beszállítókkal és társterületekkel való aktív kapcsolattartás.

Feladatok:

  • Alapanyagok beszállításának ütemezett lehívása, szállítások nyomon követése;
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Alapanyagok diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása;
  • Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos helyzetek logisztikai kezelése;
  • Alapanyagkészletek optimalizálása;
  • Logisztikai szempontból, adminisztratív közreműködés a felszabadítás és az eltérési engedélyekkel kapcsolatban;
  • Direkt beszállítók logisztikai szempontból történő kiértékelése;
  • Éves leltárakban való aktív közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Logisztikai szervezői képesítés;
  • Minimum 2 éves gyártó környezetben szerzett tapasztalat a logisztika, illetve anyaggazdálkodás területén;
  • PC ismeret;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (elsősorban SAP).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben érdekesnek találja az álláslehetőséget, kérjük, jelentkezzen online a karrier oldalunkon, kb. 3 perc alatt kitölthető az adatlap és feltölthetőek a dokumentumok.

A HARMAN az összes alkalmazott és jelentkező számára kínálkozó egyenlő foglalkoztatási lehetőségek támogatása iránt kötelezte el magát. A foglalkoztatással kapcsolatos minden döntést érdem, képzettség és teljesítmény alapján hozunk meg, tekintet nélkül a munkához nem kapcsolódó jellemzőkre, úgymint az adott személy faji, etnikai hovatartozása, bőrszíne vagy nemzetisége, neme, illetve nemi identitása, szexuális irányultsága, családi állapota, mozgáskorlátozottsága, életkora, vallása vagy bármely más állapota.
A HARMAN nagyszerű munkakörnyezetet, kihívást jelentő a karrierlehetőségeket, szakmai továbbképzésre és a versenyképes kompenzációt kínál. Olyan kihívást keres, ahol a tapasztalatát értékelik? Nézze meg, mit tud elérni a HARMAN-nál!

Az ön kapcsolattartója:

Nemes Dorina

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Material planner
  • Rövid pozíció név: Material planner
  • Hirdető cég: Harman Becker Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Alapanyagok beszállításának ütemezett lehívása, szállítások nyomon követése; Napi kapcsolattartás a beszállítókkal; Alapanyagok diszpóadatainak beállítása, folyamatos karbantartása; Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos helyzetek logisztikai kezelése; Alapanyagkészletek optimalizálása; Logisztikai szempontból, adminisztratív közreműködés a felszabadítás és az eltérési engedélyekkel kapcsolatban; Direkt beszállítók logisztikai szempontból történő kiértékelése; Éves leltárakban való aktív közreműködés.
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség; Logisztikai szervezői képesítés; Minimum 2 éves gyártó környezetben szerzett tapasztalat a logisztika, illetve anyaggazdálkodás területén; PC ismeret; Kommunikációs szintű angol nyelvtudás; Valamely integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (elsősorban SAP).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Harman Becker Kft.>