Tudásfa Felnőttoktatási Gimnázium

Munkatársat keresünk

Matematika és angol nyelv szakos gimnáziumi tanár

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A Tudásfa Felnőttoktatási Gimnázium keres részmunkaidős magyar nyelv és irodalom és egyéb szakos okleveles gimnáziumi pedagógust szigetszentmiklósi székhelyintézményébe. A munkavégzés heti 2 nap délutáni órákban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Matematika és angol nyelv szakos középiskolai tanári egyetemi diploma.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent az eddigi felnőttoktatói pedagógus múlt, saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • Bérezés pedagógus besorolás + 10% alapján.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés vagy óraadói megbízási szerződés.
  • Nyugdíjas munkavállalókat is szívesen foglalkoztatunk.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató
  • Nyelvtanár
  • Tanító, Tanár, Pedagógus

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Csonka János utca 5.

Fényképes önéletrajzot, motivációs levelet és egyetemi diplomák másolatait a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldje el.