Masterdata adminisztrátor

STAVMAT Építőanyag Kereskedelmi Zrt.

Budapest, X. kerület

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez.

Dinamikusan bővülő cégünk

kollégát keres BUDAPESTI KÖZPONTJÁBA

Mit kínálunk?

  • fix havi alapbér, ezen felül különböző juttatások:
    • éves prémium
    • Cafeteria
    • munkába járás támogatása (vidéki bejárás esetén) autóra 9 Ft/km, 100% helyközi bérlet térítés
  • jutányos üdülés BALATON-parti pihenőházunkban
  • dolgozói kedvezmény igénybevétele kereskedéseinkben
  • kezdés: AZONNAL lehetséges
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • HATÁROZATLAN idejű munkaszerződés
  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • családbarát munkaidő beosztás

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Téged keresünk, ha:

  • kereskedelmi vállalatnál beszerzésen, kontrollingon vagy logisztikai területen szereztél adminisztrációs gyakorlatot
  • MS Excel-t magas szinten ismered
  • a monoton munkavégzés nem akadály
  • jó kommunikálsz, könnyen megoldod a problémákat
  • felelősségvállalás, gyors és precíz munkavégzés jellemez

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • cikkszámok létrehozása a SAP cikktörzsben
  • a vállalati SAP rendszer alapos ismerete, magabiztos használata
  • szállítói adatbázis alapszintű ismerete
  • kiemelt figyelmet fordít a releváns cikktörzs adatokra
  • az árazási rendszer ismerete
  • SAP feltöltő modulokkal, vagy kézzel az adatok rögzítése a SAP rendszerben
  • egyéb adminisztrációs feladatok
  • rendszeres kapcsolattartás a telephelyekkel

Munkavégzés helye, ideje:

  • BUDAPEST X. kerület, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL.