RAMIRIS EUROPE Kft. (RAMIRIS EUROPE KFT)
  • Folyamatosan fejlődő, bővülő fiatalos csapatunkba
  • Munkatársat keresünk

    Marketplace ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Terméktörzs kezelése, karbantartása
      • Adatbázisból kimutatások, statisztikák készítése
      • Termékek rögzítése, leírások készítése, árak aktualizálása
      • Értékesítés során felmerülő adminisztráció kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Kommunikációképes angol vagy német nyelv tudás
      • Precíz munkavégzés
      • Analitikus szemlélet
      • MS Office magabiztos ismerete (excel kiemelten)
      • Kereskedelemben szerzett 1-3 év tapasztalat vagy végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Marketplace értékesítésben (emag, amazon) szerzett 1-3 év tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Fiatalos csapat
      • Versenyképes fizetés
      • Kulturált munkakörnyezet
      • Stabil vállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Üzletfejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1139 Budapest, Frangepán utca 46.

    A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.