Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.
Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

Ezúttal marketing csapatunk élére keresünk kollégát

Marketingvezető

munkakörbe

Feladatok:

  • Marketingstratégia kidolgozása és megvalósítása;
  • Éves tervezés;
  • A 6 fős marketing csapat összefogása, munkájuk koordinálása;
  • A tulajdonosok támogatása marketing/PR stratégiai döntésekben;
  • Együttműködés kialakítása a PR ügynökséggel;
  • Az export csapat kommunikációs stratégiájának kialakítása és megvalósítása;
  • Online kommunikációs terv kialakítása, együttműködések letárgyalása.

Ilyennek képzeljük az új vezetőt:

  • Felsőfokú marketing végzettséggel rendelkezik;
  • Legalább 5 éves, lehetőleg termelő/gyártó cégnél, FMCG szektorban szerzett marketingvezetői tapasztalatot;
  • Jó vezetői kompetenciákkal rendelkezik;
  • Tárgyalási szinten beszél angolul;
  • Szeret és tud dönteni;
  • Kreatív és innovatív gondolkodású;
  • Kiválóan tárgyal és prezentál.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bemutatkozó levéllel, illetve a bérigény megjelölésével várjuk 2018. október 4-ig.