Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohuman Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Több mint 20 éves magyarországi múlttal rendelkező, pénzügyi területen tevékenykedő multinacionális partnerünk részére keresünk új kollégát Marketingmenedzser pozícióba.

Marketingmenedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • A marketing stratégia kialakításának, éves tervezésének és megvalósításának támogatása;
  • Marketing és PR ügynökségekkel, médiával való együttműködés koordinálása;
  • A vállalat stratégiai céljainak támogatása marketing eszközökkel;
  • A csapat munkájának tervezése, tapasztalt marketing specialista kollégákkal való együttműködés
  • Ügyfélrendezvények szervezésének irányítása;
  • Digitális/online/hírlevél kampányok, az online és közösségi média tartalmak, marketing anyagok készítésének menedzselése;
  • Piac- és versenytárselemzések végzése;
  • Belső csapat és a külső beszállítók munkájának koordinálása;
  • Új direkt marketing adatbázis felépítése és gondozása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-6 év Account Manageri vagy 1-2 év Account directori vagy marketing menedzseri tapasztalat;
  • Képesség önálló munkavégzésre, stratégia és projekt szemlélet;
  • Vezetői képességek;
  • Online értékesítési projekt vezetésében szerzett tapasztalat;
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt.

Amit az ügyfél kínál:

  • Hosszútávú lehetőség egy nemzetközi hátterű, piacvezető vállalatnál;
  • A++ kategóriás irodai környezetet, fejlett infrastruktúra;
  • Emberközpontú, támogató munkahelyi légkör és kollégák;
  • Versenyképes juttatási csomag, széles körű béren kívüli juttatásokkal.

Várjuk önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group