E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. budapesti irodájába keres motivált, önálló gyakornokot 6 hónapos időtartamra, rész- vagy teljes munkaidőben

Marketingkommunikációs gyakornok

Feladatok

  • Kommunikációs Osztály napi működésének támogatása
  • Junior szintű szakmai feladatok önálló ellátása
  • Rendezvények, projektek támogatása
  • Adminisztrációs feladatok
  • Kutatás-elemzés

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Releváns felsőfokú szakmai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Min. heti 20 óra munkavégzés min. 4-6 hónapig, rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz, pl. vizsgaidőszakhoz
  • Stabil angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló csapat
  • Versenyképes gyakornoki órabér
  • Karrierlehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.