PENTA PHARMA Kft.

Családias, de progresszívan fejlődő gyógyszerforgalmazó cég keres marketing csapatába egy lelkes marketinges kollégát, aki tudja, mi fán terem a marketing és megtalálja a hangot partnereinkkel.

Te kellesz nekünk, ha ismered a marketing eszközöket, ha szereted a hirdetések, elemzések kavalkádját, ha kreatív ötleteid sem tartod vissza.

Rád van szükségünk, ha gyorsan tanulsz, gondolkodsz, egyszerre több projectet átlátsz és egy dinamikus csapat tagja szeretnél lenni.

Marketinges munkatárs

Feladataid lesz a cég teljes marketingtevékenységében való részvétel, így:

    • A marketing terv operatív végrehajtása
    • Árajánlatkérések, megrendelések döntésre való előkészítése, majd lebonyolítása
    • Dokumentumok, riportok, kimutatások, prezentációk előkészítése, szerkesztése
    • Saját weboldalak figyelemmel kísérése
    • Termékmenedzser munkájának adminisztratív támogatása
    • Aktív részvétel szakmai vásárok, rendezvények és szponzorált események szervezésében
    • Marketing anyagok készletének figyelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Téged keresünk, ha már legalább két éve dolgozol termék/szolgáltatás marketingeseként,

    szereted, ha változatos a munkád, és nem riadsz meg az adminisztrációtól sem.

    Fontos, hogy pontos és precíz légy, ismerd az excelt és jól kommunikálj a magyar mellett angolul is.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    FMCG, vagy OTC termékek forgalmazásában szerzett marketing, vagy egyéb kereskedelmi tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Professzionális, fiatalos jó hangulatú csapat
    • Kellemes munkakörnyezet a belvárosban
    • Tanulási, fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1052 Budapest

Havi nettó fizetési keret:

230 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz