MARKETING VEZETŐ állás, munka: ''Új ház'' ZRT., Győr – Tényő vagy Budapest - Profession.hu
Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ha részt akarsz venni egy országos hálózat márkaismertségének növelésében.
Ha szeretsz lendületes, fiatalos csapatban dolgozni.
Téged keresünk!

Az újHÁZ Építőanyag Nagykereskedelmi hálózat Magyarországon meghatározó szerepet tölt be az építőanyag kereskedelemben. A folyamatos fejlődésünk biztosítása és az újabb kihívások megvalósítása érdekében keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

MARKETING VEZETŐ

A leendő kolléga feladatai lesznek:

  • Marketing és kommunikációs stratégia, valamint éves akciótervek kidolgozása
  • Éves marketing költségvetés megtervezése, nyomon követése
  • A társaság tevékenységéhez kapcsolódó speciális értékesítési, online és digitális marketing programok tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • A társasági honlap tartalmának folyamatos fejlesztések, karbantartása
  • Riportok, piacelemzések elkészítése
  • A vállalat CSR politikájának fejlesztése
  • A cég márkaértékének növelése és az érdeklődők elérésének maximalizálása
  • Hálózati szintű CRM rendszer kialakítása, fejlesztése
  • A társaság arculatának, arculati elemeinek fejlesztése
  • Szállítói együttműködések kialakítása, fejlesztése a marketing területre vonatkozóan
  • Stratégiai együttműködések kialakítása releváns szervezetekkel, társaságokkal
  • Központi és telephelyi marketing tevékenység szinergiáinak kialakítása, fejlesztése
  • Hálózat eladási rendszerének – alkalmazott marketing eszközeinek – fejlesztése
  • Prezentációk, összefoglalók készítése a vezetőség, az Igazgatóság és a Felügyelőbizottság részére.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • minimum 5 év marketing területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret;

Előnyt jelent:

  • vállalatirányítási rendszerismeret;
  • mobilitás/utazási hajlandóság, „B” kategóriás jogosítvány.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Határozott fellépés, asszertív kommunikáció;
  • stratégiai gondolkodás;
  • precíz, dinamikus, önálló munkavégzési képesség;
  • nagyfokú pro-aktivitás, kiemelkedő szervezői képesség;
  • probléma-megoldási képesség;
  • fejlett konfliktuskezelés és stressz-tűrés;
  • megbízhatóság, felelősségtudat, lojalitás;
  • rugalmasság, terhelhetőség, kitartás;
  • kimagasló kommunikációs-, kapcsolatteremtési-, tárgyalástechnikai képesség;
  • együttműködés, csapatszellemű hozzáállás;
  • pozitív-, feladat- és eredményorientált szemléletmód;
  • a munka iránti elkötelezettség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr – Tényő vagy Budapest

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes szakmai önéletrajzod,
fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombon keresztül kérjük megküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: ''Új ház'' ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: Marketing és kommunikációs stratégia, valamint éves akciótervek kidolgozása Éves marketing költségvetés megtervezése, nyomon követése A társaság tevékenységéhez kapcsolódó speciális értékesítési, online és digitális marketing programok tervezése, szervezése és lebonyolítása A társasági honlap tartalmának folyamatos fejlesztések, karbantartása Riportok, piacelemzések elkészítése A vállalat CSR politikájának fejlesztése A cég márkaértékének növelése és az érdeklődők elérésének maximalizálása Hálózati szintű CRM rendszer kialakítása, fejlesztése A társaság arculatának, arculati elemeinek fejlesztése Szállítói együttműködések kialakítása, fejlesztése a marketing területre vonatkozóan Stratégiai együttműködések kialakítása releváns szervezetekkel, társaságokkal Központi és telephelyi marketing tevékenység szinergiáinak kialakítása, fejlesztése Hálózat eladási rendszerének – alkalmazott marketing eszközeinek – fejlesztése Prezentációk, összefoglalók készítése a vezetőség, az Igazgatóság és a Felügyelőbizottság részére.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség; minimum 5 év marketing területen szerzett szakmai tapasztalat; minimum 2 éves vezetői tapasztalat felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret;
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-12
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: ''Új ház'' ZRT.>