Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A TERRA Hungária Építőgép Kereskedelmi Kft. a JCB földmunkagépek hivatalos magyarországi forgalmazója munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

MARKETING VEZETŐ

munkakörbe új munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

    Stratégiai tervezés, branding Komplex piacelemzés / Operatív és akciótervek készítése Értékesítési csatornák marketingjének irányítása Marketingkommunikáció szervezése és végrehajtása Hirdetések, social media kezelése Grafikus munkájának közvetlen irányítása Stratégiai tervezés, branding Komplex piacelemzés / Operatív és akciótervek készítése Értékesítési csatornák marketingjének irányítása Marketingkommunikáció szervezése és végrehajtása Termékfejlesztési projektek irányítása marketing szempontból (branding & stratégia) Hirdetések, social media kezelése Grafikus munkájának közvetlen irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Online és offline marketing eszközök professzionális ismerete Microsoft Office csomag kiváló ismerete SEO, Adwords ismeretek Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat Felsőfokú szakirányú végzettség (Marketing, kommunikáció) Angol középfokú nyelvismeret Jó kommunikációs, együttműködési készség, Képes önállóan, de csapatban is dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B2B marketing Proaktív személyiség Jó időgazdálkodás

Amit kínálunk:

    Változatos és összetett feladatkör Versenyképes jövedelem Stabil munkahely Akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

    Szigetszentmiklósi központtal Budapest,

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, 2310 Leshegy utca 17.

Jelentkezési határidő:

2017. 09. 19.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: TERRA Hungária Építőgép Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: TERRA Hungária Építőgép Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: Stratégiai tervezés, branding Komplex piacelemzés / Operatív és akciótervek készítése Értékesítési csatornák marketingjének irányítása Marketingkommunikáció szervezése és végrehajtása Hirdetések, social media kezelése Grafikus munkájának közvetlen irányítása Stratégiai tervezés, branding Komplex piacelemzés / Operatív és akciótervek készítése Értékesítési csatornák marketingjének irányítása Marketingkommunikáció szervezése és végrehajtása Termékfejlesztési projektek irányítása marketing szempontból (branding & stratégia) Hirdetések, social media kezelése Grafikus munkájának közvetlen irányítása
  • Elvárások: Online és offline marketing eszközök professzionális ismerete Microsoft Office csomag kiváló ismerete SEO, Adwords ismeretek Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat Felsőfokú szakirányú végzettség (Marketing, kommunikáció) Angol középfokú nyelvismeret Jó kommunikációs, együttműködési készség, Képes önállóan, de csapatban is dolgozni
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-10
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1