Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Pingvin patikák franchise partnere a magyar tulajdonú,
több mint 20 éves múlttal rendelkező, Pharmainvest Zrt.

Marketing vezető

munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A vállalat kereskedelemi és marketing tevékenységének koordinálása, vezetése, ellenőrzése
  • A marketing stratégia felépítése és összehangolása a fejlesztéssel és az értékesítéssel
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Piackutatás

Ideális munkatárs erre a feladatra:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat: minimum 3 év vezetői, illetve releváns értékesítési és markering területen szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Üzleti szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, megbízható személyiség
  • Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód
  • Igényesség, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló számítógépes ismeret
  • vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Innovatív cégkultúra
  • Folyamatos kihívások
  • Piacképes juttatás
  • megbízható háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, 6720 Széchenyi tér 17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: PHARMAINVEST Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Szeged
  • Feladatok: A vállalat kereskedelemi és marketing tevékenységének koordinálása, vezetése, ellenőrzése A marketing stratégia felépítése és összehangolása a fejlesztéssel és az értékesítéssel Kapcsolattartás a partnerekkel Piackutatás
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség Szakmai tapasztalat: minimum 3 év vezetői, illetve releváns értékesítési és markering területen szerzett tapasztalat Stratégiai gondolkodásmód Üzleti szemlélet Kiváló kommunikációs készség Magabiztos, megbízható személyiség Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód Igényesség, pontosság Kiváló problémamegoldó képesség Kiváló számítógépes ismeret vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: PHARMAINVEST Zrt.>