• Marketing vezető pozícióra keresünk csapatunkba proaktív, lelkes kollégát szentendrei munkavégzéssel.
  • A marketing vezető feladata a Mountex összes reklámtevékenységének tervezése és koordinálása közösen a kreatív marketing menedzserrel, a webáruház arculatának fejlesztése és vezetése, illetve az online hirdetések kezelése.
  • Olyan marketinget építünk, ami képes lépést tartani a gyorsan változó fogyasztói szokásokkal. Ehhez szükségünk van egy profi, lelkes, csapatjátékos, outdoor sportokat szerető marketing vezetőre.
  • Munkatársat keresünk

    Marketing vezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Marketing kampányaink szervezése a tervezéstől a megvalósításig
        • Éves marketing tervezés
        • Online és offline
        • Átfogó szezonális kampányok
        • Kisebb promóciók
        • Márkáinkat támogató egyedi kampányok
        • Google adwords, Facebook hirdetési fiók teljeskörű kezelése
      • Online kampányaink szervezése Szlovákiában és Romániában a webáruház vezetők segítségével
      • Webáruházunk arculatának tervezése, vezetése
      • Törzsvásárlói rendszer kezelése és fejlesztése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább 2 év szakmai tapasztalat, hasonló kereskedelmi területen
      • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
      • Online marketing (google, Facebook, hírlevél) kezelésben való jártasság
      • Alapszintű html ismeret

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Proaktív, precíz munkavégzés, kreativitás, pontosság
      • Természethez közeli hobbi (túrázás, biciklizés, sziklamászás, stb..)
      • Sales autopilot, Criteo felhasználói tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Mountex dolgozóinak a Boulder Clubban ingyenes falmászási lehetőséget biztosítunk.

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    2000 Szentendre, Rózsa utca 16.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon

    Önéletrajz, motivációs levél