Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MARKETING VEZETŐ / MARKETING EXPERT (LAV-5501)

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat marketing stratégiájának kialakítása és működtetése;
  • A különböző marketing csatornák kezelése (Online, Digital, E-Commerce);
  • Márkaépítés és menedzsment;
  • Weboldal tartalmi szerkesztése és keresőoptimalizálási feladatok (SEM, SEO);
  • Közösségi oldalak kezelése;
  • Kampányok és hirdetések kezelése, optimalizálása;
  • Marketing anyagok készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR);
  • 5-8 év multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat (Online/Digital marketing menedzser / vezető / koordinátor / szakértő / specialista, márka- és termékmenedzser vagy E-Commerce vezető), elsősorban KERESKEDELEM / ÉRTÉKESÍTÉS területen;
  • Legújabb marketing trendek, megoldások ismerete;
  • Önálló munkavégzés (Stand alone);
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing

Munkavégzés helye:

Pest megye

Munkavégzés helye: Pest megye (M7)

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető / Marketing Expert (LAV-5501)
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: Tech People Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: A vállalat marketing stratégiájának kialakítása és működtetése; A különböző marketing csatornák kezelése (Online, Digital, E-Commerce); Márkaépítés és menedzsment; Weboldal tartalmi szerkesztése és keresőoptimalizálási feladatok (SEM, SEO); Közösségi oldalak kezelése; Kampányok és hirdetések kezelése, optimalizálása; Marketing anyagok készítése.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR); 5-8 év multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat (Online/Digital marketing menedzser / vezető / koordinátor / szakértő / specialista, márka- és termékmenedzser vagy E-Commerce vezető), elsősorban KERESKEDELEM / ÉRTÉKESÍTÉS területen; Legújabb marketing trendek, megoldások ismerete; Önálló munkavégzés (Stand alone); Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség; Aktív angol nyelvtudás; Stratégiai gondolkodás; Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: Tech People Hungary Kft.>