Az Ilcsi Szépítő Füvek Kft, a hazai natúrkozmetikumok vezető szereplője a hazai és a nemzetközi terjeszkedés érdekében megújítja a marketing és a kereskedelmi csapatát. Olyan vezetőket és munkatársakat keresünk, akik szívesen vesznek részt Magyarország egyik legrégebbi családi vállalkozásának a modernizálásában, növekedési céljainak megvalósításában.

Bővülő csapatába keres

Marketing vezető

munkatársat.

Feladatok

  •  Marketing stratégia (szegmentálás, kommunikáció, targetálás, marketing ROI) előkészítése, végrehajtása
  • Márkaimage kampányok koncepcionálása, irányítása
  • Az Ilcsi Szépségmanufaktúra marketingtámogatása
  • Alábbi kampányok tervezése, ütemezése, bonyolításának irányítása:

         belföldi lakossági online, offline

         belföldi kozmetikusi online, offline

         külföldi lakossági online, offline+

         külföldi kozmetikusi online, offline

  • Közösségi média megjelenések koncepcionálása, bonyolítása (scope: négy weboldal, nyolc közösségi média felület)
  • Rendezvények koncepcionálása, bonyolítása (kongresszus, körutak, egyéb élő és online rendezvények)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat (digitális és hagyományos marketing, SEO, Social Media stb.)
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Nyitottság és gyors szervezeti integrációs képesség
  • Kreativitás, proaktív hozzáállás, minőség melletti  elköteleződés, sikercentrikusság
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő  és koordinációs képesség, önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció megszerzéséhez előny

  • Szépségiparban, nemzetközi piacokon szerzett munkatapasztalat előny

Amit kínálunk:

  •  Részt vállalhatsz az Ilcsi hazai és nemzetközi növekedési stratégiájának megvalósításában
  •  Versenyképes bérezés
  •  Termékjuttatás
  •  Teljesítményarányos ösztönző lehetősége

Extra juttatás

  • Termékjuttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • Mozgó bér lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

650.000 - 940.000 Ft

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Üdülő út 37.

Kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezéséhez.