Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kereskedelmi vállalat BUDAPESTI munkavégzéssel keres tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

MARKETING VEZETŐ HELYETTES

Feladatok:

  • 10 fős marketing csapat munkájának szervezése és irányítása, projekt határidők nyomon követése
  • Termékfejlesztésben és arculat tervezésben való aktív részvétel, döntés-előkészítés
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Költségterv készítése és kontrollja
  • Beszállítói szerződések kezelése, kapcsolattartás partnerekkel
  • Rendezvények és vevőtalálkozók szervezése
  • Arculati elemek tervezése (online és offline megjelenések)
  • Kiadványok szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása
  • Kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
  • Konkurencia- és médiafigyelés, piackutatás
  • Akciók hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai és projekt-vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszerszemlélet, értékesítés-támogató gondolkodás, rugalmasság
  • Olyan vezető, aki jól szervezi a feladatokat a határidők betartása mellett

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nyelvismeret (angol)
  • Nyomdai munkálatok, grafikai programok ismerete
  • B2B marketing tevékenységben szerzett tapasztalat
  • ATL és BTL kommunikációs jártasság
  • FMCG tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Céges autó, cafeteria
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív légkör a munkahelyen
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető helyettes
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: Kereskedelmi vállalat
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: 10 fős marketing csapat munkájának szervezése és irányítása, projekt határidők nyomon követése Termékfejlesztésben és arculat tervezésben való aktív részvétel, döntés-előkészítés Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése Költségterv készítése és kontrollja Beszállítói szerződések kezelése, kapcsolattartás partnerekkel Rendezvények és vevőtalálkozók szervezése Arculati elemek tervezése (online és offline megjelenések) Kiadványok szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása Kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése Konkurencia- és médiafigyelés, piackutatás Akciók hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése
  • Elvárások: Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai és projekt-vezetői tapasztalat Felsőfokú végzettség Rendszerszemlélet, értékesítés-támogató gondolkodás, rugalmasság Olyan vezető, aki jól szervezi a feladatokat a határidők betartása mellett
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-20
  • Lejárati dátum: 2018-05-11