Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapesti székhelyű, több mint 20 éves múltra visszatekintő, magyar magántulajdonban levő, viszonteladói értékesítéssel, valamint online és tradicionális kiskereskedelemmel foglalkozó FMCG társaságunk marketing területen jártas, önálló szakmai döntésre alkalmas, szakképzett, igényes, perfekcionista

marketing vezetőt keres

    további folyamatos fejlődésünk biztosítására és partnereink igényeinek legmagasabb szintű kielégítésére.

Ideális jelöltünk

  • Ismeri a napi marketing trendeket, széleskörű média kapcsolatokkal rendelkezik; ízlésben, szaktudásban alkalmas grafikai feladatok kiadására és ellenőrzésére
  • Magabiztos szaktudással és több éves önálló, referencia-képes gyakorlattal rendelkezik
  • Partnere a vállalat vezetésének és felkészült a kereskedelmi tevékenységhez szükséges marketing eszközök, módszerek kitalálására és alkalmazására
  • Eredményorientált, költségérzékeny, rutinos; felkészült a vállalati folyamatok megértésére
  • Folyamatosan figyeli a hazai és nemzetközi szakmai fejlődést valamint a piaci konkurenciát a legalkalmasabb és a leghatékonyabb marketing módszerek kialakítása érdekében
  • Magabiztos ismeretekkel rendelkezik online es offline marketing területeken egyaránt

Elvárások

  • Minimum 5 éves, szakmai vezetőként szerzett releváns tapasztalat (hazai/multinacionális FMCG szektor előny)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
  • Felelősségteljes munkavégzés, önálló döntési jogkörrel
  • Stratégiai szemlélet

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: Budapesti kiskereskedeli cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ismeri a napi marketing trendeket, széleskörű média kapcsolatokkal rendelkezik; ízlésben, szaktudásban alkalmas grafikai feladatok kiadására és ellenőrzésére Magabiztos szaktudással és több éves önálló, referencia-képes gyakorlattal rendelkezik Partnere a vállalat vezetésének és felkészült a kereskedelmi tevékenységhez szükséges marketing eszközök, módszerek kitalálására és alkalmazására Eredményorientált, költségérzékeny, rutinos; felkészült a vállalati folyamatok megértésére Folyamatosan figyeli a hazai és nemzetközi szakmai fejlődést valamint a piaci konkurenciát a legalkalmasabb és a leghatékonyabb marketing módszerek kialakítása érdekében Magabiztos ismeretekkel rendelkezik online es offline marketing területeken egyaránt
  • Elvárások: Minimum 5 éves, szakmai vezetőként szerzett releváns tapasztalat (hazai/multinacionális FMCG szektor előny) Felsőfokú szakirányú végzettség Angol nyelv tárgyalóképes ismerete Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség Felelősségteljes munkavégzés, önálló döntési jogkörrel Stratégiai szemlélet
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-16