Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Milánói központú Amplifon csoport a világ vezető hallókészülék forgalmazója; több mint 65 éves múlttal rendelkezik, 5 földrész 22országában 3250 hallásközpont, 1700 franchise partner valamint 2 400 szolgáltató központ alkotja a globális hálózatot.

Az Amplifon Magyarország Kft. marketingmenedzsmentjével kapcsolatos feladatainak ellátására

MARKETING VEZETŐ

munkatársat keresünk.

Az új vezető felelősségi köre

  • A cég magyarországi és lengyelországi marketing fejlesztésének támogatása
  • Marketing stratégiák és tervek kidolgozása
  • Értékesítési tervek teljesüléséhez folyamatos marketing támogatás nyújtása, ügyfél beáramlás biztosítása
  • Marketing budget készítése és havi felügyelete
  • Piac-és versenytársfigyelés, javaslattétel az üzleti eredmények fokozására
  • Marketing statisztikák nyomon követése, előrejelzések, beszámolók készítése az anyavállalat felé
  • Benchmark aktivitás a cégcsoporton belül, részvétel nemzetközi projektekben
  • Kampánymenedzsment
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A marketing terület emberi erőforrás menedzsmentje
  • Külföldi anyavállalattal való napi szintű kapcsolattartás

A munkakör betöltőjével kapcsolatos elvárások

  • Felsőfokú végzettség marketing szakirányon
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nemzetközi vállalattal való együttműködésben szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér
  • Motiváló juttatási csomag és munkakörnyezet

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: AMPLIFON Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: A cég magyarországi és lengyelországi marketing fejlesztésének támogatása Marketing stratégiák és tervek kidolgozása Értékesítési tervek teljesüléséhez folyamatos marketing támogatás nyújtása, ügyfél beáramlás biztosítása Marketing budget készítése és havi felügyelete Piac-és versenytársfigyelés, javaslattétel az üzleti eredmények fokozására Marketing statisztikák nyomon követése, előrejelzések, beszámolók készítése az anyavállalat felé Benchmark aktivitás a cégcsoporton belül, részvétel nemzetközi projektekben Kampánymenedzsment Ügynökségekkel való kapcsolattartás A marketing terület emberi erőforrás menedzsmentje Külföldi anyavállalattal való napi szintű kapcsolattartás
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség marketing szakirányon Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás Nemzetközi vállalattal való együttműködésben szerzett tapasztalat Stratégiai gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: AMPLIFON Kft. >