Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Marketing szakértő – építészeti területen

Főbb feladatok:

  • a cég speciális célcsoportjainak elérése
  • különböző célcsoport specifikus marketing módszerek kidolgozása, tervezése, végrehajtása
  • részvétel az online marketingstratégia tervezésében és megvalósításában (honlap frissítése, arculat)
  • reklám kampányok tervezése és megvalósítása
  • konkurencia marketingstratégiájának követése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 3-5 év építőipari célcsoport elérési marketingben szerzett tapasztalat
  • műszaki szemlélet
  • marketinges csatornák ismerete
  • önálló, pontos és igényes munkavégzés
  • angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jó kommunikációs készség
  • kreatív gondolkodás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet, Lotus Notes, Photoshop, InDesign)

Munkavégzés helye

Budapest

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing szakértő – építészeti területen
  • Rövid pozíció név: Marketing szakértő
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a cég speciális célcsoportjainak elérése különböző célcsoport specifikus marketing módszerek kidolgozása, tervezése, végrehajtása részvétel az online marketingstratégia tervezésében és megvalósításában (honlap frissítése, arculat) reklám kampányok tervezése és megvalósítása konkurencia marketingstratégiájának követése
  • Elvárások: szakirányú végzettség 3-5 év építőipari célcsoport elérési marketingben szerzett tapasztalat műszaki szemlélet marketinges csatornák ismerete önálló, pontos és igényes munkavégzés angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
Állás, munka még: Profession Services>