A Hoffmann Group Európa vezető vállalata a minőségi szerszám kereskedelem területén. A vállalat ütemes fejlődése a több mint egy milliárd eurónyi éves forgalmi adatokban is tükröződik.

Rendkívül sikeres magyarországi csapatunkba keresünk precíz, jó szervező készséggel, kellő szakmai ismerettel rendelkező munkatársat a következő pozícióra:

MARKETING SZAKEMBER

Feladatok és felelősségi körök:

  • az ország-specifikus marketingeszközök meghatározása, alkalmazása és tervezése az anyavállalat felelős marketing vezetőjével és a magyarországi értékesítési vezetővel egyetértésben,
  • az éves igen jelentős terjedelmű termékkatalógus magyar nyelvű lektorálásával és ennek határidőre való elkészülésével és további kiadványokkal, brossúrákkal kapcsolatos feladatok,
  • online marketing kampányok lebonyolítása, honlap kezelés, social media megjelenések tervezése, hírlevél készítés és sajtókapcsolatok ápolása,
  • marketing aktivitások szervezése (pl. vásári megjelenés, ügyfél szemináriumok),
  • ezen aktivitások financiális és időbeni tervezése, kontrollja és folyamatos nyomonkövetés.

Elvárások:

  • felsőfokú marketing végzettség és minimum 3-5 éves releváns területen szerzett munkatapasztalat,
  • magasszintű aktív angolnyelv-tudás (C1/C2),
  • piaci ismeretek, ideális esetben műszaki termékek tekintetében ,
  • grafikai és layout programok kiváló ismerete (pl. Adobe CC esp. InDesign, Acrobat Professional, Photoshop, Product Information Management (PIM) és Content Management Systems (CMS)),
  • meggyőző, kitartó, a határidők betartására figyelő precíz, magas munkabírású csapatszellemű személyiség.

Ezen felül előnyt jelent:

  • németnyelv-tudás,
  • online marketing területén, kampánymenedzsment, vagy SEA/SEO kapcsán szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • teljesítményét Magyarországon kiemelkedő kompenzációs csomaggal honoráljuk,
  • laptop, telefon (privát használatra is),
  • egy érték- és fejlődésorientált, strukturált német vállalat csapatába várjuk,
  • intenzív németországi betanulási folyamat, mentorprogram, folyamatos továbbképzési lehetőségek a vállalat saját képzőközpontjában.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: országos, homeoffice, előnyt jelent Pest megye/Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.