A Webshop Logisztika Kft. www.vagyaim.hu finom erotikai termékek forgalmazásával foglalkozik, amelyet 90%-ban 30-50 év közötti, tartós kapcsolatban élők vásárolnak házaséletük izgalmassá tételére. Nálunk nincsenek felnőtt DVD-k és más hard szexipari termékek, ugyanis top termékeink között társasjátékok, fehérneműk és potencianövelők dominálnak.
Küldetésünknek tekintjük ugyanis, hogy a tartós párkapcsolatban élők hálószobájába vigyünk játékosságot és új ötleteket, amelyek hozzájárulhatnak a kapcsolatuk hosszú távú megőrzéséhez.
Emellett a kiváló minőségű szolgáltatásban hiszünk, ezért is van nálunk több, mint 7.000 termék a webáruházban: pontos készlet információval, másnapi kiszállítással, és egyedülálló 30 napos pénz-visszafizetési garanciával. Ezt vásárlóink szavazataikkal is meghálálják, ezért értük el az Országboltja szavazáson az 1. helyezést immár 12. alkalommal!
Az évi 20-30%-os fejlődésünk miatt a következő munkakörbe keresünk most új munkatársat:

Marketing specialista

    Legfontosabb feladatod a webes és közösségi oldalaink látogatottságának és vásárlási konverzióinak fejlesztése folyamatos optimalizálásuk révén (Magyarországon, Szlovákiában és Csehországban). 2 fős csapat tagja leszel, ahol egy inkább “bölcsész” megközelítésű tartalomkészítő mellett te leszel a “gépész”; számokkal, adatokkal kerülve sokkal közelebbi kapcsolatba.
    A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy hónapról hónapra olyan, sablonoktól elszakadó, kreatív megoldások szülessenek, amelyek cégünk fejlődését szolgálják. A téma miatt szigorúbb keretek közé vagyunk szorítva a marketingben (pl. nem lehet remarketing, social kommunikáció óvatosan lehetséges), ezért szükség van az üzenetünk becsomagolására.

Feladatok

    • Weboldalak szerkesztése, tartalmak feltöltése
    • Főoldali ajánlatok szerkesztése
    • Landing oldalak készítése, A/B tesztelése és elemzése
    • Részvétel a kampányok kreatív tervezésében
    • E-mail marketing kampányok önálló megvalósítása
    • SEM és PPC kampányok ellenőrzése, ügynökségek munkájának menedzselése
    • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése Analytics alapján
    • Weboldal gyorsítás
    • Ár összehasonlító oldalak magas szintű kezelése
    • Weboldal tesztelés desktopon és mobilon (UX)
    • Optimonk beállítása és kezelése

Elvárások

    Fontos, hogy hozz magaddal a tapasztalatot, de nálunk sokat fogsz tudni fejlődni, mert a marketingünk mindig több lépéssel a piac előtt jár innovációban. Kreatívan, állandóan tanulva, csapatban, németes precizitással. Szerintünk szeretni fogod, mi már csak tudjuk, ezt csináljuk évek óta!
    • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
    • Weboldal szerkesztés területén szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat
    • Min. középhaladó szintű HTML, CSS, UX, Google Tag Manager ismeretek
    • Konverzió optimalizálásban, A/B tesztelésben középhaladó szint (Google Optimize)
    • E-mail marketingben, automatizálásban középhaladó szint
    • Angol nyelvtudás (szakirodalom olvasásához és szoftverek használatához)
    • MailChimp, ShopRenter, Unas, HotJar, OneSignal ismerete előnyt jelent
    • Szlovák, cseh vagy horvát nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és közvetlen hangulatú (startup és nem multi) cégkultúrát ajánlunk.
    • Versenyképes fizetés
    • Erősen marketing orientált és innovatív cégvezetés
    • Rendkívül agilis munkakultúra (pl. hétfőn jön egy új termék, kedden megtervezzük a kampányt, ami a héten már el is indul)
    • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
    • Anyagilag stabil, piacvezető cég - ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy nagy dolgokat alkoss
    • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat

    Munkaidő főállás

    Munkába állás kezdete azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. Ecseri út 14-16.

Pályázatodat (motivációs levél, fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Marketing specialista”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

1. Miért szeretnél nálunk dolgozni?
2. Mi az erősséged a marketingen belül?
3. Mi volt eddig a legnagyobb szakmai sikered?
4. Mik a legfontosabb elvárásaid leendő munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?