Pannon-Work Zrt.

Partnerünk innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtó vállalat elkötelezett és motivált marketing csaptába keresünk Marketing specialista kollégát.

Marketing specialista - 54411

Főbb feladatok, munkák:

  • social media felületek kezelése, fizetett és organikus kampányok megtervezése és koordinálása,
  • a weboldal tartalmának karbantartása, frissítése (Wordpress),
  • eDM kampányok menedzselése (jelenleg Active Campaign, később Pardot),
  • részvétel a marketing automatizációs folyamatok kialakításában,
  • rendezvények megszervezésében való aktív közreműködés (jelenleg online zajlanak),
  • marketing tevékenységgel kapcsolatos ripotok, elemzések készítése,
  • szoros együttműködés a marketing és grafikai ügynökségekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség kommunikáció/marketing területen,
  • 3-5 év ügynökségnél vagy vállalati oldalon szerzett releváns tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • proaktív, pontos és önálló személyiség,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autóipari/mérnöki/energetikai/matematikai/IT/gyógyszeripari/kutatás-fejlesztési területen szerzett tapasztalat,
  • B2B marketingben szerzett tapasztalat,
  • lead generálásra fókuszáló marketing tevékenységben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatal és összetartó szakmai csapat,
  • dinamikusan növekvő vállalat,
  • támogató környezet,
  • off-site programok (jelenleg online zajlanak),
  • home office lehetőség,
  • munkája hozzájárul az ambiciózus célok eléréséhez.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.