Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MARKETING SPECIALISTA

Feladatok:

  • Marketing és kommunikációs stratégia kidolgozása, javaslatok a változtatásokra, fejlesztésekre vonatkozóan
  • Marketing technológiák, piaci trendek és vevői igények követése
  • Piac- és versenytársfigyelés az online térben
  • B2B/B2C marketing és kommunikációs feladatok menedzselése
  • Online marketing tervek kialakítása és operatív megvalósítása
  • Meglévő és jövőbeli honlapok, szolgáltatások hirdetéseinek tervezése, menedzselése
  • Közösségi média oldalak kezelése
  • Online marketing tartalmak tervezése: web, SEO, e-mail, social media és digitális hirdetések
  • Kreatív tartalmak előállítása, kivitelezésének koordinálása, szövegírás
  • Arculati- és reklámmegjelenések tervezésének, gyártásának koordinálása
  • Szakmai cikkek előkészítése, médiamegjelenés tervezése
  • Hatékony kommunikációs és megjelenési területek felkutatása
  • Értékesítéstámogató online és offline kampányok kidolgozása az üzleti célokkal összhangban
  • Javaslattétel az értékesítési folyamat optimalizálásához
  • Marketing költségek utánkövetése és menedzselése, marketing eszközökből származó bevétel tervezése
  • Céges rendezvények tervezésében és megvalósításában való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (marketing, gazdasági)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Digitális marketing területén szerzett tapasztalat
  • Online marketing eszközök naprakész ismerete
  • Microsoft Office termékek magabiztos ismerete
  • Önálló, kezdeményező, proaktív és eredményorientált személyiség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • "B" kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fáy utca 1/b.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.