Megbízónk egy magyar tulajdonú családi vállalkozás, amelyik több ezer lakást fejlesztett és adott el 25 éves fennállása alatt. A jövőben folytatják fejlesztői tevékenységüket Budapesten, kibővülve "A" osztályú irodaházak építésével.

MARKETING SPECIALISTA (LAKÁSFEJLESZTÉS)

Feladatok:

  • cégcsoport szintű brand bevezetése,
  • projektek brandjének kialakítása, bevezetése,
  • online hirdetések kezelése,
  • online jelenlét szervezése,
  • beszállítók keresése (grafikus, weblaptervező és karbantartó, nyomda stb.),
  • grafikai munkák irányítása (alvállalkozó),
  • szakmai kapcsolatok ápolása (konferenciák, lakásvásár, média stb.),
  • marketing anyagok készíttetése (névjegykártya, projekthez kapcsolódó ajándékok, szóróanyagok stb.),
  • piackutatás.

Elvárások:

  • lakások vagy hasonlóan nagyértékű termékek (pl. autó) marketingjében szerzett minimum 3 éves tapasztalat, akár szolgáltatói oldalon is (pl. online marketing ügynökség),
  • felsőfokú végzettség,
  • szépérzék, kreativitás,
  • strukturált munkavégzés,
  • projektszemlélet,
  • kooperatív, lojális személyiség.

Ajánlat:

  • barátságos, családias légkör,
  • kooperativitásra épülő szervezeti kultúra,
  • komplex folyamatok,
  • változatos feladatkör.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.