„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!„
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának budaörsi Mercedes - Benz márkaképviseletébe

Marketing Specialista

munkakörbe.
„Ha kreatív vagy, lelkes, mindened a marketing és szeretsz dolgozni, jelentkezz hozzánk!”

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hírlevelek szerkesztése, kommunikációs csatornák kiépítése és kezelése
  • Kreatív anyagok, hirdetések, reklámok összeállítása és kezelése, instagramm, YouTube, Google adwords
  • Hozzád tartozó világmárkák marketing aktivitásának/stratégiájának megtervezése egyeztetve a márkaigazgatókkal
  • Cégcsoportos márkák weboldalainak fejlesztése és karbantartása
  • Online és offline stratégia megtervezése és összehangolása
  • Kapcsolattartás az importőrök marketing csapatával
  • Kommunikációs csatornák és stratégiák kidolgozása
  • Márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Marketing hatékonyság mérés (Piac,- és márkaelemzés: statisztikák, elemzések készítése, következtetések levonása)

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum 3 év tapasztalattal rendelkezel marketing kommunikációs területen
  • Felsőfokú végzettséged van marketing és /vagy kommunikációs területen
  • Jó a szóbeli és írásbeli kifejezőkészséged
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod szóban és írásban
  • Magas szintű MS Office felhasználó vagy (PowerPoint, Excel, Word), továbbá ismered az adatbázis kezelő programokat
  • Jó a szervező- és problémamegoldó készséged
  • Terhelhető és megbízható vagy
  • Csapatjátékos attitűd elengedhetetlen
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk Neked:

  • Fiatal, lelkes, dinamikus csapat
  • Perspektivikus lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Tudásoddal és az elvégzett munkáddal arányos jövedelem

Amit előnyben részesítünk:

  • budaörsi, vagy környékbeli lakhely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Ady Endre u. 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!