Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

MARKETING REFERENS

Főbb feladatok, munkák:

  • Sajtóközlemények megírása
  • Szövegírás és korrekció nyomtatványokhoz, sajtóanyagokhoz
  • Média és PR kapcsolatok ápolása, új kapcsolatok kiépítése
  • Média jellegű barter megállapodások előkészítése és lebonyolítása
  • Hírlevelek készítése és kiküldésében közreműködés
  • Események, rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • DIGI Telekommunikációs szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketingkommunikációs feladatok (ATL illetve BTL kommunikáció) koordinálása
  • Média tervek, kampányok készítése és kiviteleztetése belső csapattal
  • Kreatív briefek elkészítése TV és print, online megjelenések kreatív megvalósításához
  • Szóró ajándékok beszerzése promóciókhoz és egyéb rendezvényekre, alkalmakra, logóztatás, disztribúció
  • A projektek büdzséjének követése és kezelése, számlázás, megrendelések, beszerzés a fenti projektekhez kapcsolódóan
  • Részvétel az éves marketingterv kialakításában
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat (ügynökség vagy ügyfél oldalon reklám)
  • Precizitás, kreativitás, csapatjátékos
  • Jó tervező és szervező készség
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete előny

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing referens
  • Rövid pozíció név: Marketing referens
  • Hirdető cég: DIGI Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Sajtóközlemények megírása Szövegírás és korrekció nyomtatványokhoz, sajtóanyagokhoz Média és PR kapcsolatok ápolása, új kapcsolatok kiépítése Média jellegű barter megállapodások előkészítése és lebonyolítása Hírlevelek készítése és kiküldésében közreműködés Események, rendezvények szervezése, lebonyolítása DIGI Telekommunikációs szolgáltatásokhoz kapcsolódó marketingkommunikációs feladatok (ATL illetve BTL kommunikáció) koordinálása Média tervek, kampányok készítése és kiviteleztetése belső csapattal Kreatív briefek elkészítése TV és print, online megjelenések kreatív megvalósításához Szóró ajándékok beszerzése promóciókhoz és egyéb rendezvényekre, alkalmakra, logóztatás, disztribúció A projektek büdzséjének követése és kezelése, számlázás, megrendelések, beszerzés a fenti projektekhez kapcsolódóan Részvétel az éves marketingterv kialakításában Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal
  • Elvárások: Szakirányú végzettség Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat (ügynökség vagy ügyfél oldalon reklám) Precizitás, kreativitás, csapatjátékos Jó tervező és szervező készség Az angol nyelv társalgási szintű ismerete előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: DIGI Kft.>