Marketing Product Owner

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

A Profession.hu csapata

munkatársat keres!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Te fogod kezelni a Profession. hu marketing kampányait technológiai oldalról, a technikai megvalósítás lesz a feladatod
  • Pontosan megfogalmazod majd a fejlesztők és projekt menedzserek felé, mire is van szüksége a marketing csapatnak
  • Átlátod és koordinálod a feladatokat, folyamatokat, átadod és lemenedzseled a folyamatot belső és külső erőforrások használatával
  • A kampányok performációjának mérése, a mérés módszertana is a te felelősségi körödbe kerül
  • Emellett pedig saját termékkomponensekért is felelős leszel, például az állásértesítő, a push notifikáció, kalkulátorok
  • Saját termékkomponenseid esetén nem csak a kivitelezésért felelsz majd, hanem az üzleti célok megfogalmazásáért is

Ezt hozod Te:

  • Online termék menedzselésével és fejlesztéssel kapcsolatos folyamatok átlátása, hogy egy nyelvet beszélj a projektjeidben részvevőkkel
  • Mérés módszertani tapasztalat: Google Analytics alapos ismerete
  • Feladatorientált hozzáállás: A célok, feladatok megfogalmazásában lesz segítséged, te pedig a lendületet hozod, amivel nekiugrasz majd a megvalósításnak
  • Sok folyamat átlátása és kezelése egyszerre, erős priorizálási képesség
  • Jó tárgyalási készség is szükséges
  • Megbízható, legalább középfokú angol nyelvismeret a nemzetközi együttműködésekben való részvételek miatt fontos
  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági, HR, műszaki menedzser, gazdasági informatikus)

Előny:

  • Médiaterméken szerzett tapasztalat, kiemelten jó, ha classified terméken, hiszen a Profession. hu is egy ilyen vertikum
  • Mobil platformon szerzett tapasztalat, mert termékeinket többen használják mobilon, mint desktop-on
  • Mérési módszertanok széleskörű ismerete: Google Analytics-en kívül Power BI, Firebase ismerete

Akikkel együtt fogsz dolgozni:

  • A B2C marketing csapat minden tagja, különböző folyamatok, kampányok kapcsán
  • UX-es szakik, akik segítenek neked wireframe-eket és protókat gyártani
  • PM-ek, akik segítenek tolni a projektjeidet, hogy időben elkészülj
  • Fejlesztők, akik lekódolják, amit csak kell
  • Vezetőd, aki mentorál téged és jókat lehet vitatkozni vele arról, hogy melyik KPI a fontosabb

Amiben jobbak vagyunk:

  • Nagyon jó csapat, remek hangulat
  • Egy profi marketing csapat folyamataihoz és kampányaihoz tehetsz hozzá a munkáddal
  • Nemzetközi lehetőségek: tanulhatsz, fejlődhetsz, ismerkedhetsz Európa-szerte más kollégákkal
  • Saját képzési keretet kapsz, amit arra költesz, amire szeretnél
  • Nem módszertanokba vagyunk szerelmesek, hanem a problémák közös megoldása okoz örömöt

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.