A Prima Medica EgészségKözpontok több, mint tizenöt éve a magánegészségügyi piac dinamikusan fejlődő szereplői. Tucatnyi szakterületen, népes szakorvosi gárdánkkal évente több tízezer orvos-beteg találkozót bonyolítunk szakrendelőinkben. Elsődleges célunk a magas szakértelemmel végzett egészségügyi tevékenység, az ezzel összefüggő magas ügyfélelégedettség biztosítása, valamint a magas szakmai színvonalú, közérthető és hiteles kommunikáció az egészségügyről. Folyamatosan bővülő csapatunkba a szakmáját kiválóan értő, elkötelezett, dolgozni akaró munkatársakat keresünk, melyet elsősorban versenyképes juttatásokkal, szakmai fejlődési lehetőséggel és remek munkahelyi légkörrel honorálunk. Amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akkor jelentkezz még ma!

Marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • weblapok napi tartalmi frissítése, kezelése, és teljesítményük folyamatos javítása, keresőoptimalizálása
  • nyomdai marketingkommunikációs anyagok grafikai megtervezése, nyomdai előkészítése, nyomdai ügyintézése
  • új kommunikációs csatornák kiépítése, meglévők kezelése
  • lektorált egészségügyi tartalmak végső szövegezése, weblapra, facebookra, nyomdai anyagokra történő átültetése
  • piackutatások, marketingelemzések készítése, értékelése
  • külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kommunikációban való jártasság
  • marketing/média szakirányú végzettség, de a marketing alapismeretek ismerete elengedhetetlen
  • szolgáltatásmarketing erős elméleti, lehetőség szerint gyakorlati ismerete
  • keresőoptimalizálás ismerete
  • nyomdai előkészítési alapismeretek (inDesign, Photoshop, AdobeIllustrator)
  • Office programok felhasználói szintű használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • logikus gondolkodás
  • belső igény folyamatos szakmai fejlődésre
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás, ötletesség
  • alázat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • html kódrendszer, internet működésének ismerete
  • angol nyelv társalgási szintű használata
  • egészségügyi reklámtörvény ismerete

Amit kínálunk:

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • betekintést kaphatsz és megtanulhatod egy középvállalat teljes körű marketingeszközeit, mint pl. honlapok, online és offline marketing, social felületek, külsős és belsős rendezvények stb.
  • versenyképes fizetés
  • megbecsülés
  • lelkes és támogató csapattagok
  • stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a partnercégeknél

Munkaidő: heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezését kizárólag fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.