A Streamnet Zrt. a hazai videokonferencia és professzionális AV integrációs piac vezető cége, jelentős nagyvállalati és államigazgatási ügyfélkörrel keres főállású

Marketing munkatársat

Rólunk bővebben: www.streamnet.hu

Feladatok:

  • valamennyi, a társaság működésével kapcsolatos marketing feladat végzése
  • társaság külső és belső kommunikációjának bonyolítása
  • külső és belső rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • belföldi, külföldi utak megszervezése, szállásfoglalás
  • névjegykártyák, reklámanyagok gyártatása
  • cég külső/belső megjelenések kialakításában való részvétel, online felületek kezelése
  • feladataihoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, ügyintézés
  • általános asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, előny marketing területen
  • kb. 2 éves releváns munkatapasztalat
  • proaktív mentalitás, önálló és precíz munkavégzés, jó probléma megoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent:

  • grafikai programok ismerete (Photoshop, Illustrator), weboldal szerkesztési ismeretek (Wordpress rendszer)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatal, energikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, Bajók Alexandra HR asszisztens részére.