Motors for Gates Kft.

Munkatársat keresünk

Marketing munkatárs / Social Media Graphic Designer

pozícióba.

A Motors for Gates Kft. több, mint 20 éve a kaputechnikai kis- és nagykereskedelemben jelenlévő cég.
Célunk, hogy a legjobb minőségű kapumotorokat, kapumotor kiegészítőket, garázskapukat forgalmazzuk. Otthonunk automatizálásában a kényelem és a minőség egyaránt fontos számunkra. Jövendőbeli munkatársunkat keressük cégünk további fejlődéséhez!

Főbb feladatok, munkák:

  • online grafikai anyagok készítése social oldalakhoz és hirdetésekhez, weboldalakhoz (facebook, instagram, linkedin, google)
  • statikus kreatívok
  • rövid, egyszerű animációk (gif vagy videó formátumban)
  • cinemagraph, 3D hatású statikus vagy videós poszt kreatívok
  • kész arculat alapján online megjelenés kidolgozása
  • hírlevél tervezés
  • fotóretusálás
  • Adobe családból Illustrator, Indesign és Photoshop alapos ismerete
  • Offline és online hirdetések, hirdetési felületek, webes és egyéb megjelenések szervezése, kivitelezése végrehajtása
  • Kreatív tartalmak gyártása, trendek követése
  • Arculati elemek felügyelete
  • Az aktuálisan marketing projektekhez arculati anyagok, akciós újság plakátok készítése
  • Másodlagos kapcsolattartás az importőr marketing szervezetével
  • Kapcsolattartás partnereinkkel marketing témakörben
  • Rendezvények, kiállítások, bemutatók szervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • Értékesítés, - támogatás: Piac-, és konkurenciaelemzések, riportok készítése, prezentációja, valamint marketing prezentációk készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv stabil, magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Word, Excel, Power Point alkalmazások magas fokú ismerete
  • Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Magabiztos fellépés, jó érdekérvényesítő képesség
  • Kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (előny: marketing szakirány)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér és igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Főállású bejelentett munkaviszony
  • Munkavégzés hétfőtől - péntekig, 8:00 – 17:00 óráig, egy óra ebédszünettel
  • Családias légkör, fiatalos munkatársak
  • Szakmai támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Fényképesmagyar nyelvű önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.