A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Csapatunk bővítésére a Marketing és Szaktanácsadási osztályunkra a következő munkakörbe keresünk munkatársat:

MARKETING MUNKATÁRS

Kiemelt feladatai:

  • értékesítési folyamatokat támogató eszközök, anyagok tervezése, készítése, beszerzése,
  • a társaság külső megjelenéséhez kapcsolódó tevékenységek koordinálása (nyomdai anyagok, céges gépjárművek, kiállítások, stb.),
  • ügynökségekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • online marketing feladatok koordinálása (honlap, mobil applikáció, hirdetések),
  • PR kommunikációban való közreműködés, valamint GDPR-ral kapcsolatos feladatok ellátása
  • folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a „Genezis partnerhálózat” területi üzletkötőivel és a társaság funkcionális egységeivel.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • marketing területen legalább 2 éves szakmai gyakorlatot és tapasztalatot szerzett,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van, és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten használja,
  • ATL/BTL kommunikációs tapasztalattal bír, ismeri az online és az offline marketing eszközöket,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van,
  • nyitott, dinamikus, proaktív személyiség, aki önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes,
  • jellemzője a kitűnő kommunikációs-, és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint.
  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével.
  • Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2019. május 8-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.

Nitrogénművek Zrt.