Ha értesz a marketinghez, ezen belül is kifejezetten a social médiához és szeretsz szervezni, problémákat megoldani és nem állna távol tőled, hogy a cég központi szereplője legyél, akkor jelentkezz az alábbi munkakörbe:

Marketing munkatárs/ irodai asszisztens (Szigetszentmiklós)

Főbb feladatok, munkák:

  • Social Media felületek karbantartása
  • Google Ads folyamatos menedzselése, SEO optimalizálás
  • Az értékesítési folyamatok, akciók támogatása (hírlevelek, média posztok)
  • Kampányok kidolgozása az üzleti eredményesség növelése érdekében
  • Marketing vezető munkájának közvetlen támogatása
  • Céges rendezvények, csapatépítők szervezésében való részvétel
  • Offline marketing anyagok intézése
  • SharePoint és a céges CRM rendszer kezelése
  • Beérkező/ kimenő levelek, telefonok kezelése
  • Adminisztráció, tárgyaló foglalások intézése
  • Külföldi partnerek részére szállás, repjegy, étterem, taxi foglalás
  • Céges autós flotta adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny!
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség, barátságos személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség a 2015-ös és 2018-as év Legjobb Munkahelye címet elnyert vállalatánál
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Nemzetközi környezet
  • Barátságos kollégák, támogató légkör
Egyéb információk :
  • Munkaidő:H-P 8:00-16:30
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós