Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg 150 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Jelenleg dinamikus marketing csapatunkba keressük

Marketing munkatársunkat.

Milyen kihívások várnak Rád?

  • Marketing akciók, kampányok tervezése, előkészítése, a lebonyolításban való részvétel.
  • Online marketing kampányok megvalósításában való aktív részvétel, koordinálás, anyagok gyártása: banner kampányok, hírlevelek, eDM-ek tartalmi összeállítása, helyesírási, stilisztikai ellenőrzése és kiküldése.
  • Google AdWords, LinkedIn, Facebook oldalak kezelése, kampányok koordinálása.
  • Marketing adatbázisok, szerződések karbantartása, kezelése, adminisztrációja.
  • A gyártók marketing szabályainak ismerete és azok alapján elszámolásokhoz statisztikák, megjelenésről szóló anyagok készítése (planning, proofing, claiming).
  • Rendezvények szervezése.

Várjuk jelentkezésedet, ha...

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Van legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod, felmutatható eredményekkel.
  • Kreatív vagy, precízen és önállóan dolgozol.
  • Szenvedélyed a marketing.

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget, érdekes szakmai feladatokat.
  • Biztos vállalati hátteret.
  • Korszerű munkakörülményeket.
  • Versenyképes juttatási csomagot.
  • Dinamikus, lendületes csapatot.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Madarász Viktor utca 47-49..

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing munkatárs
  • Rövid pozíció név: Marketing munkatárs
  • Hirdető cég: Ingram Micro Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Marketing akciók, kampányok tervezése, előkészítése, a lebonyolításban való részvétel. Online marketing kampányok megvalósításában való aktív részvétel, koordinálás, anyagok gyártása: banner kampányok, hírlevelek, eDM-ek tartalmi összeállítása, helyesírási, stilisztikai ellenőrzése és kiküldése. Google AdWords, LinkedIn, Facebook oldalak kezelése, kampányok koordinálása. Marketing adatbázisok, szerződések karbantartása, kezelése, adminisztrációja. A gyártók marketing szabályainak ismerete és azok alapján elszámolásokhoz statisztikák, megjelenésről szóló anyagok készítése (planning, proofing, claiming). Rendezvények szervezése.
  • Elvárások: Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel. Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel. Van legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod, felmutatható eredményekkel. Kreatív vagy, precízen és önállóan dolgozol. Szenvedélyed a marketing.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-07-26
Állás, munka még: Ingram Micro Magyarország Kft.>