Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretsz ötletelni és izgalmas kihívásokra vágysz? Esetleg imádod a bringákat? Csatlakozz hozzánk és építsük együtt a közös jövőt! Fiatal csapatunkba keresünk angolul folyékonyan beszélő, lelkes és kreatív munkatársat!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Marketing munkatárs

Mit szeretnénk kérni Tőled?

    • Teljes körűen ellásd a cég klasszikus PR és marketing feladatait
    • Összeállítsd az éves marketing tervet, majd folyamatosan nyomon is kövesd, és riportálj róla a vezetőségnek
    • Támogasd az értékesítési csapat tevékenységét
    • Összeállítsd a kereskedelmi támogató anyagokat, PR anyagokat, prezentációkat (angol és magyar nyelven)
    • Megszervezd rendezvényeinket, kiállításainkat, nyereményjátékainkat
    • Koordináld a cég és a megbízott marketing ügynökség közötti munkafolyamatokat, egyeztetéseket
    • Naprakészen tartsd webes és közösségi média felületeinket
    • Fontos feladatod legyen a vállalat weboldalainak kezelése, tartalom feltöltés, hírlevelek szerkesztése

Csatlakozz hozzánk, ha…

    • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel elsősorban marketing területen
    • Nem jelent számodra problémát, hogy napi szinten magabiztosan kommunikálj angolul írásban és szóban egyaránt (felsőfokú szint előnyt jelent)
    • 1-3 éves releváns, szakmai tapasztalatot tudhatsz magadénak online és offline területen egyaránt
    • Rendelkezel az MS Office magas szintű ismeretével - magabiztosan használod az MS Office programokat (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
    • Munkádat innovatívan és önállóan szereted végezni

Miért érdemes velünk dolgozni?

    • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégben valósíthatod céljaid
    • Egy lehetőség, melynek keretében egy növekvő piacon, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatod ki magad egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.
    • Jó hangulatot, támogató munkakörnyezetet és egy összetartó csapatot kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1164 Ostorhegy utca 4.

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával juttasd el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing munkatárs
  • Rövid pozíció név: Marketing munkatárs
  • Hirdető cég: Gepida
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVI. kerület
  • Feladatok: Teljes körűen ellásd a cég klasszikus PR és marketing feladatait Összeállítsd az éves marketing tervet, majd folyamatosan nyomon is kövesd, és riportálj róla a vezetőségnek Támogasd az értékesítési csapat tevékenységét Összeállítsd a kereskedelmi támogató anyagokat, PR anyagokat, prezentációkat (angol és magyar nyelven) Megszervezd rendezvényeinket, kiállításainkat, nyereményjátékainkat Koordináld a cég és a megbízott marketing ügynökség közötti munkafolyamatokat, egyeztetéseket Naprakészen tartsd webes és közösségi média felületeinket Fontos feladatod legyen a vállalat weboldalainak kezelése, tartalom feltöltés, hírlevelek szerkesztése
  • Elvárások: Felsőfokú végzettséggel rendelkezel elsősorban marketing területen Nem jelent számodra problémát, hogy napi szinten magabiztosan kommunikálj angolul írásban és szóban egyaránt (felsőfokú szint előnyt jelent) 1-3 éves releváns, szakmai tapasztalatot tudhatsz magadénak online és offline területen egyaránt Rendelkezel az MS Office magas szintű ismeretével - magabiztosan használod az MS Office programokat (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) Munkádat innovatívan és önállóan szereted végezni
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-30
Állás, munka még: Gepida>