Marketinges munkatárs fenntarthatóság területén

    Dinamikusan fejlődő és nemzetközi szinten is terjeszkedő fenntarthatósági tanácsadással és szoftverfejlesztéssel foglalkozó csapatunkba keresünk Téged, ha eddig marketinggel foglalkoztál és van tapasztalatod.

    Mi elkötelezettek vagyunk ügyfeleink fenntarthatósági teljesítményének javítása iránt, ha fontos számodra, hogy tudásodat olyan termékek és szolgáltatások terjesztésére használd, melyeknek valós pozitív társadalmi hatásuk is van, akkor Te vagy a mi emberünk.

Feladatok:

  • Marketing anyagok felügyelete, szerkesztése, rendelése
  • Marketing és kommunikációs feladatok ellátása
  • Céges weboldalak tartalmának aktualizálása, folyamatos karbantartása
  • Céges szakmai rendezvények, ügyféltalálkozók szervezése, promóciója, lebonyolítása
  • Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való megjelenés, menedzselés
  • Marketing képviselet cégcsoporton belül, kommunikáció a nemzetközi marketing csapattal
  • Social media kezelés (Facebook és Linkedin)
  • Hazai és nemzetközi marketing projektek koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (pl. marketing asszisztens, marketing menedzser)
  • Marketing és kommunikációban ideálisan KKV cégnél szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Nyitottság On-line és Off-line terület felé
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség (tudj és merj kommunikálni, idegen nyelven is)

Előny

  • Tapasztalat B2B marketingben
  • Tapasztalat tanácsadó és/vagy szoftver cégek marketing tevékenységében
  • Kreatív szövegírás, kreatív személyiség
  • Agilitás
  • Nyitottság új feladatok iránt
  • Német nyelvtudás

Amit mi adunk

  • Kiszámítható és versenyképes alapjövedelem
  • Egyéb juttatás
  • Fiatalos innovatív csapat
  • Igényes külső és belső irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Seregély utca 6.