Balatoni Hajózási Zrt.

Marketing munkatárs

A BAHART Zrt. a balatoni hajózás meghatározó szereplője. Történelme, több mint 170 évre nyúlik vissza, amikor megálmodták a balatoni gőzhajózás alapjait.
Hagyományait, fejlődését generációk kísérték figyelemmel, álmodták tovább, lettek a Balaton és vele a hajózás szerelmesei.
Nekik, és a felnővő új generációknak köszönhetően mára cégünk minden Balatont szerető ember életének részesévé vált. Legyen szó egy vidám családi sétahajózásról, vagy csak egy fiatalos gyorshajózásról két fesztivál között, esetleg békés ringatózásról egy vitorláson.
1846-ban egy álommal kezdődött, álmodjuk most közösen tovább, csatlakozz Csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Stratégiai és együttműködési partnerségek kialakítása, teljeskörű adminisztrációja
  • Szponzorok felkutatása, szponzorálási megállapodások, szerződések előkészítése és a teljesítési folyamat nyomonkövetése
  • Hirdető és egyéb együttműködő partnerekkel kapcsolattartás, operatív feladatok ellátása
  • Reklámfelületek értékesítése, adminisztrációja, új értékesíthető eszközök feltérképezése, bevezetése és értékesítése
  • Értékesítés-ösztönző marketing eszközök, illetve kampányok tervezésében és megvalósításában részvétel
  • Ügyfélelégedettség felmérés, próbavásárlás koordinálása, lebonyolítása, kiértékelése
  • Programhajókínálat szervezésében és színesítésében aktív közreműködés
  • A Társaság weboldalainak, egyéb internetes felületeinek admin feladatainak ellátása
  • Rendezvények előkészítésében és lebonyolításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • erős értékesítői attitűd
  • felsőfokú szakmai végzettség
  • legalább 3 év marketing, értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

8600 Siófok, Krúdy sétány 2.

önéletrajz