Komplex energetikai projektek fejlesztésével, létesítésével, üzemeltetésével és termelésirányításával, valamint villamosenergia-kereskedelemmel foglalkozó dinamikusan fejlődő nagymúltú társaság munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Marketing menedzser

Feladatok:

  • A VPP stratégiai és értékesítési céljait támogató marketing és PR tevékenység teljeskörű tervezése és menedzselése
  • Többnyire online, de igény szerint offline marketing kampányok teljeskörű működtetése, folyamatos fejlesztése, ügynökségi munkák koordinálását is beleértve
  • A VPP új üzletágainak aktív marketing és PR támogatása
  • Marketing eszközök hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése
  • Hazai és nemzetközi szakmai vásárokon, konferenciákon való részvétel teljeskörű megszervezése, lebonyolítása
  • Területhez kapcsolódó egyéb feladatok: tartalomfejlesztés, aktív részvétel termékfejlesztésben, médiafigyelés, piackutatások, versenytárs elemzések bonyolítása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS termékek felhasználói használata
  • Önálló munkavégzési képesség, projekt szemlélet, vezetői kvalitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Innovatív energetikai megoldásokban való közreműködés
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.