MKB Bank Nyrt.

Marketing kampányokban utazol? Keresed az új kihívásokat? Jelentkezz, ha magadra ismersz, csatlakozz hozzánk! Legyél egy innovatív és tudásra éhes csapat tagja! Akard a folyamatokat jobbá tenni és akarj változást hozni, mi nagy nyitottsággal várunk!

Marketing menedzser

Feladatok:

  • Marketing kampányok teljes körű tervezése, menedzselése, kampányeredmények elemzése, kiértékelése, javaslattétel optimalizálásra
  • Termék- és szolgáltatás marketing koncepciók kidolgozása
  • A bank lojalitás programjának marketing oldali támogatása
  • Kreatív anyagok kivitelezése ügynökség bevonásával
  • A bank digitális értékesítéssel kapcsolatos fejlesztéseinek marketing oldali támogatása
  • Ügyfél-tájékoztatást és edukációt támogató marketing anyagok szakmai kidolgozása
  • Bankfiókok marketing támogatása, valamint üzleti koncepciókhoz kapcsolódó marketing támogatás
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, a marketing terület beszállítóival, valamint a média- és kreatív ügynökségekkel

Elvárások:

  • Minimum 5 éves marketing tapasztalat vállalati területen
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Proaktivitás, tulajdonosi attitűd
  • Jó kapcsolatteremtési- és önálló döntéshozatali képesség
  • Gyors döntési és problémamegoldó képesség
  • Lojalitás, együttműködés és megbízhatóság

Előny:

  • Ha van már tapasztalatod banki vagy pénzügyi szektorban
  • Ha van tapasztalatod mind offline, mind online marketing megoldásokban
  • Ha szövegírásban is erős vagy
  • Ha precízen és pontosan végzed a feladataidat
  • Ha talpraesettség és kreativitás jellemez

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Munkaidődben rugalmasságot biztosítunk, home office lehetőséggel
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.