A PILOT –100 éves innovációjának köszönhetően – piacvezető, japán írószergyártó és forgalmazó vállalat, akinek magyarországi leányvállalatához keresünk,

Marketing menedzser / junior marketing menedzser

munkatársat.

Amennyiben Önre igazak az alábbi képességek

  • Független munkavégzés, mindez egy nemzetközi környezetben
  • Széles látókörűség és kreativitás
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség mind magyar, mind angol nyelven
  • Energikusság és rugalmasság

    akkor Ön az ideális jelöltünk!

Feladatok:

  • Aktív részvétel a brand és trade marketing tervek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában
  • A márka-, és termékismeret fejlesztése, a növekedési lehetőségek felkutatása
  • Piac,- és márkaelemzés
  • Lokális 4P stratégia kidolgozása a teljes piac, csatornák, ügyfelek szintjén
  • Együttműködés a logisztikával és értékesítéssel a vállalati célok sikeres elérése és fejlesztése érdekében: árbevétel, bruttó profit, márkarészesedés, márkaismertség, és márkaelégedettség
  • Felelősség a meghatározott marketing költségvetésért
  • Részvétel az európai marketing értekezleteken
  • Riportálás angol és magyar nyelven

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon
  • 3-5 év marketing területen szerzett tapasztalat – vállalati oldalon,
  • termék marketing területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • (napi munkavégzéshez tartozik az angol nyelv használata)
  • Erős analitikus képesség
  • Magabiztos, határozott kiállás, "can-do" attitűd.
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség
  • Alkalmazott, magas szintű Excel és PowerPoint tudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett jövedelem és juttatási csomag, éves bónusz
  • útiköltség térítés
  • Azonnali kezdés
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Kis létszámú magyar csapat, barátságos környezet

Egyéb:

    Munkaidő: Hétfőtől péntekig irodai munkarendben
    Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 111.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Érdeklődése esetén várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát – bérigény megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.