HUMANCENTRUM KFT.

Az ALIAXIS Utilities & Industry Kft. számára keresünk munkatársat. Az Aliaxis cégcsoport célja, hogy olyan globális vezető szerepet töltsön be a folyadékkezelő rendszerek területén, amely innovációval, kitűnő szolgáltatással, minőségi és értékes megoldásokkal párosul.

Marketing menedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Marketing stratégia felépítése
    • Marketing folyamatok kialakítása, 3 éves marketing terv készítése
    • Új márkaarculat bevezetése (rebranding)
    • Promóciós és marketing anyagok készíttetése és koordinálása
    • Weboldal tartalmi fejlesztése
    • Szegmensmeghatározás (Where to play)
    • Piac és versenytársak figyelése
    • Innováció folyamatban való részvétel
    • Értékesítők munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • 3-5 év marketing tapasztalat
    • Stratégiai és B2B tapasztalat
    • Felhasználói szintű MsOffice ismeret
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Stratégiai gondolkodás, több feladat egy időben történő kezelése
    • Jó kommunikációs készség, kreatív egyéniség, határozott, agilis személyiség
    • Pontos, önálló munkavégzés
    • Jogosítvány és saját gépjármű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
    • Támogató és változatos cégkultúra
    • Kihívásokkal teli munkahely
    • Versenyképes fizetés
    • Cafeteria rendszer, utazás támogatás
    • Részmunkaidőben és teljes munkaidőben is vállalható

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 18.

A "Jelentkezem" gomb után kérem csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.