Ügyfelünk egy budapesti székhelyű, nemzetközileg is elismert, több mint 20 éves vállalat, a hazai piac kiemelkedő szereplője. Újonnan induló komplex szolgáltatáscsoportjuk bevezetéséhez, illetve későbbi menedzseléséhez keresünk új munkatársat.

MARKETING MENEDZSER

(komplex B2B szolgáltatás)

Feladatok:

Teljes felelősség egy sokrétű B2B és B2C szolgáltatás elindításáért és működtetéséért, a stratégiától a megvalósításig.

  • Marketing stratégia kialakításában való részvétel a felső vezetéssel közösen
  • Az elfogadott stratégia megvalósítása
  • Éves marketing terv és büdzsé megtervezése és nyomon követése
  • Vásárlói közösség építése. Placemaking
  • Rendezvények, forgalomösztönző kampányok, szociális aktivitások tervezése és végrehajtása
  • Hagyományos, digitális és közösségi marketingkommunikáció
  • Piackutatás, versenytársfigyelés
  • Tenderkiírások, briefek készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügynökséggel, a partnerekkel és az ügyfelekkel
  • Cégarculati kérdések megvitatása a cégcsoport marketing igazgatójával

Elvárások:

  • Minimum 7 év marketing tapasztalat
  • Közösségépítési és rendezvényszervezési tapasztalat
  • Közösségi, hagyományos és digitális marketingkommunikációs eszközök ismerete
  • Proaktív és kreatív személy, aki tud csapatban dolgozni
  • Komplex termék- vagy szolgáltatás-bevezetésben (incl brand építés) szerzett jártasság
  • Rugalmas, diplomatikus kommunikációs stílus
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angolnyelv-tudás

Előny:

  • Reklám vagy marketing ügynökségnél szerzett gyakorlat
  • FMCG, rendezvényszervezési, ingatlan vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Pár éves vezetői tapasztalat
  • Gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat, akik szerelmesek a létrehozandó szolgáltatásba
  • Egyedi szakmai lehetőség, amit Budapesten mindenki fog ismerni
  • Átlag feletti kompenzációs csomag, amihez jelentős teljesítményarányos bónusz jár
  • Kiváló, „A++” kategóriás irodai munkakörnyezet
  • Családias légkör, középméretű szervezetben
  • Stabil, nyereséges, magas presztízsű munkáltató, aki piacvezető az iparágában
  • Belvárosi munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy pályázatát részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és a jövedelemelvárás megjelölésével küldje el a „Jelentkezem” gombra kattintva.