Közép-Európa meghatározó üvegfeldolgozó vállalata, a CE Glass Industries

MARKETING MENEDZSER

munkatársat keres.

Jelentkezz hozzánk, és légy része egy dinamikusan fejlődő cégnek profi termékkel, szuper csapattal és partnerekkel!

Ha magadra ismersz az alábbi pontokban, akkor lehet, hogy Te vagy csapatunk következő tagja:

  • Stabil hátterű vállalatnál szeretnél elhelyezkedni
  • Olyan helyen akarsz dolgozni, ahol kiteljesedhetsz, marketingtudásoddal brillírozhatsz
  • Imádod a marketing szinte minden területét
  • A kihívások és az eredmények éltetnek
  • Szeretnél profi körülmények között, modern munkakörnyezetben dolgozni

Ezekkel a feladatokkal fogod tölteni nálunk a napjaidat:

  • B2B marketing stratégia, online és offline kampányok tervezése és megvalósítása
  • Piackutatás
  • PPC hirdetések kezelése
  • SEO szövegek írása
  • Weboldal tartalmaink fejlesztése
  • Ügyfeleink elégedettségének mérése és a megtartásukra tervek kidolgozása

Ilyennek képzelünk el Téged:

  • Több mint 3 év tapasztalatod van marketing területen
  • Jártas vagy SEO és PPC kampányokban
  • Önálló és proaktív vagy, tudsz rendszerben gondolkodni
  • Van szépérzéked, szuper, ha grafikai szerkesztőprogrammal össze tudsz dobni ütős kreatívokat, illetve mindezt mással is meg tudod csináltatni
  • Az online kereskedelemben is eligazodsz
  • Magabiztosan használod angol nyelvtudásod - cégünk nemzetközi piacon versenyzik, így ez elengedhetetlen a munkádhoz.

Örülünk, ha van marketing diplomád, de minket inkább az érdekel, hogy milyen tapasztalataid vannak, milyen projekteket vittél, amelyeken keresztül mély tudást szereztél a témában.

Előnnyel indulsz, ha:

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Képes vagy csapatot összefogni, irányítani

Miért jó velünk dolgozni?

  • Nekünk számít a véleményed, nyitottak vagyunk az ötleteidre
  • Versenyképes fizetés mellet támogatjuk a bejárást
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Családias hangulatú, támogató, fiatalos csapat tagja lehetsz
  • Kihívásokat, változatos feladatokat kínálunk, hiszen nálunk nincs két egyforma év, mert folyamatosan fejlődünk
  • Céges rendezvényeken vehetsz részt, persze ha a helyzet is engedi

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Ha tetszett, ami olvastál, és látod magad csapatunkban, akkor küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!