• JOICO HUNGARY

    A JOICO HUNGARY, a szépségipar területén, mintegy 10 éve sikeresen működő, professzionális termékeket forgalmazó disztribúciója keresi csapatába, új marketingesét. A luxusmárka, mely egyedüli szabadalommal szerzett magának világhírnevet, folyamatosan fejlődő termékeivel vívja ki vásárlóinak elégedettségét.

  • Munkatársat keresünk

    Marketing manager

    pozícióba.

    Amit rád bíznánk:

      • marketing stratégia kidolgozása
      • online és offline PR megjelenések szervezése
      • prospektusok és egyéb marketing anyagok nyomdai előkészítése
      • új termékek bevezetésének támogatása
      • online kampányok, akciók tervezése és indítása
      • Facebook, Instragram kommunikáció felépítése és azok működésének követése
      • vevőelégedettség mérése
      • prezentációk készítése
      • nagyobb szakmai rendezvényeken való aktív részvétel

    Téged keresünk ha:

      • a fenti feladatokhoz hasonló munkakörben már szereztél 2-3 éves tapasztalatot, így otthonosan mozogsz a marketing világában
      • kreatív vagy és magas szintű kommunikációs készséggel rendelkezel
      • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, mindemellett képes vagy önálló munkavégzésre
      • talpraesett vagy, jól tudod beosztani a rendelkezésedre álló időt
      • a precíz munkavégzés a legjobb barátod

      Szükséges végzettség: minimum gimnázium és szakirányú végzettség
      Nyelvismeret: angol kommunikációs szint írásban és beszédben egyaránt
      Szükséges tapasztalat: 1-3 év

    Amit kínálunk cserébe:

      • versenyképes díjazás
      • teljes munkaidő
      • hosszú távú munkalehetőség
      • fiatal, lendületes csapat
      • változatos feladatok
      • kedvezményes vásárlás a termékeinkből

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Marketing, Média, PR vezető
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1067 Budapest, Hunyadi tér 7.

    A JELENTKEZEM gombra való kattintás után, kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat és a munkabér igénnyel ellátott motivációs leveledet!