Úgy érzed, hogy valami újabb kihívásra vágysz és eljött a váltás ideje?
 Szeretnél egy vidám, lendületes csapat tagja lenni?

 Otthonosan mozogsz a kommunikáció, rendezvényszervezés, offline és online marketing világában? Mérhető és célzott marketing kommunikáció híve vagy?

Együttműködő, kreatív személyiség vagy?

         Amennyiben magadra ismertél, várunk a Cloos magyarországi képviseletére

Marketing Manager

pozícióba, teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Éves marketing terv kidolgozásában részvétel
  • Weboldal frissítése, hírlevelek, blogbejegyzések előkészítése
  • Közösségi felületek – Facebook, LinkedIn, YouTube, GoogleCégem
  • Grafika és céges arculat támogatása
  • Cégspecifikus marketing feladatok
  • Rendezvények, kiállítások szervezése
  • Ügyfél adatbázisok kezelése

Elvárások:

    • Legalább 2-3 éves releváns marketing tapasztalat
    • Magabiztos német és/vagy angol nyelvismeret
    • Rendezvényszervezésben szerzett gyakorlat
    • Széleskörű ügyfélkapcsolatok folyamatos bővítése
    • Értékesítéstámogató szemlélet
    • Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő készség
    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, erős belső motiváció
    • Talpraesett, nyitott, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

    • Stabil, fejlődő cég, családias, vidám légkör
    • Biztos jövedelem nettó 280-330 ezer Ft (tapasztalattól függően)
    • Hűségjutalom, munkába járás költségtérítés
    • Előzetes egyeztetés mellett alkalmankénti home office lehetősége
    • Munkavégzés hétfőtől péntekig

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa, 2142 Alsó Ipari körút 6.

Ha szeretnél nálunk dolgozni önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Modern telephelyünk a Nagytarcsa Ipari Parkban található, Budapesttől 10 km-re az M0 mellett.