Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

A Richter Gedeon

Marketing koordinátor

munkatársat keres.

Feladataid:

  • Nemzetközi Brand Managerek munkájának támogatása
  • Digitális marketing tevékenységek kiemelt támogatása, adatgyűjtés, elemzés, részvétel a projektek végrehajtásában
  • Kapcsolattartás a leányvállalatokkal, társosztályokkal valamint szerződött  ügynökségekkel
  • Digitális marketing kampányok megvalósulásának monitorozása, azok riportolása, dashboardok készítése
  • Sharepoint management
  • Promóciós anyagok, prezentációk, döntéstámogató anyagok készítésében részvétel
  • Termékek forgalmának monitorozása, adabázisok kezelése,  riportok  grafikonok, készítése
  • Személyes és online rendezvények szervezése, koordináció
  • Adminisztratív feladatok
  • Szerződések, számlák kezelése

Amit várunk

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat;
  • Minimum 1 év digitális marketing ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű (Word, Excel, PowerPoint) számítógépes ismeret
  • Nyitott, együttműködő; alkalmazkodó személyiség
  • Jó szervezői  készsége van, proaktív, precíz, önálló

    Aminek örülünk:

    • Nemzetközi tapasztalat
    • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás
    • Canva ill. egyéb kreatív fejlesztő programok ismerete
    • Webanalitikai-, email-kampány-, online survey és event platformok, LMS, CMS és CRM rendszer(ek) ismerete

    Ami itt vár:

    Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

    • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
    • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
    • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
    • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
    • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

    Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!