Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai
térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának
szolgálatában.

Társaságunk

Marketing koordinátor

    munkatársat keres
    referenciaszám: 30013464

Főbb feladatok:

  • számlák, szerződések adminisztrálása;
  • kapcsolattartás külföldi partnerekkel;
  • táblázat- és adatbáziskezelés (adatok feltöltése, lekérdezések, riportok);
  • prezentációk, forgalmi elemzések készítése;
  • digitális marketing tevékenységek támogatása;
  • rendezvényszervezés;
  • angol nyelvű fordítások készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági, kereskedelmi vagy marketing végzettség;
  • felsőfokú angol nyelvismeret;
  • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint);
  • önállóság, jó kommunikációs készség, rugalmasság.

Előny:

  • digitális marketing tapasztalat;
  • orosz nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem és üdülők igénybevételének lehetősége;
  • Medicover egészségbiztosítási csomag;
  • képzési, fejlődési lehetőség;
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.