Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mezei Gyöngyi e.v.
Gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező középvállalat részére keresünk júliusi kezdéssel

Marketing koordinátort

    Békés megyébe. Ideális esetben a cég leendő Marketing vezetőjét.
    A céget családias vállalati kultúra jellemzi és a szakterületén közismert nemzetközi márkákat képvisel.

A leendő munkatárs feladatai :

  • az értékesítés marketing eszközökkel történő folyamatos támogatása
  • reklám és PR anyagok elkészítése
  • online marketing
  • cégen belüli belső marketing csatornák kialakítása és működtetése
  • gyári és céges arculati elvárásoknak való megfelelés biztosítása a kommunikációs csatornákon
  • ügyvezetőkkel, területi vezetőkkel, termékmenedzserekkel napi szintű kapcsolattartás
  • külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás angol nyelven
  • rábízott nyilvántartások vezetése
  • éves rendezvények megszervezése, lebonyolítása
  • versenytárs figyelés

Elvárások :

  • marketing végzettség vagy tapasztalat
  • felsőfokú végzettség és műszaki affinitás (agrármérnök, gépészmérnök végzettség előny)
  • önálló, kreatív munkavégzés, proaktivitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Munkába állás időpontja: 2018 július 1.

Amit a cég nyújt:

  • Havi buttó bér : 350.000 Ft bruttó (tapasztalattal rendelkező kolléga esetén 400.000 Ft) + teljesítmény függő éves bónusz (max. 3 havi bér).
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • változatos, kreatív munka
  • családias légkör
  • színvonalas termékek és szolgáltatások képviselete.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Békés megye

Pályázni magyar vagy angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet lehetőleg május végéig. További információkért kérem hívja a +36 30 3070 866-os telefonszámot.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing koordinátor
  • Rövid pozíció név: Marketing koordinátor
  • Hirdető cég: Mezei Gyöngyi e.v.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Békés megye
  • Feladatok: az értékesítés marketing eszközökkel történő folyamatos támogatása reklám és PR anyagok elkészítése online marketing cégen belüli belső marketing csatornák kialakítása és működtetése gyári és céges arculati elvárásoknak való megfelelés biztosítása a kommunikációs csatornákon ügyvezetőkkel, területi vezetőkkel, termékmenedzserekkel napi szintű kapcsolattartás külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás angol nyelven rábízott nyilvántartások vezetése éves rendezvények megszervezése, lebonyolítása versenytárs figyelés
  • Elvárások: marketing végzettség vagy tapasztalat felsőfokú végzettség és műszaki affinitás (agrármérnök, gépészmérnök végzettség előny) önálló, kreatív munkavégzés, proaktivitás jó problémamegoldó képesség felhasználói szintű számítógépes ismeretek B kategóriás jogosítvány tárgyalóképes angol nyelvtudás Munkába állás időpontja: 2018 július 1.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-05-17
  • Lejárati dátum: 2018-06-14
Állás, munka még: Mezei Gyöngyi e.v.>