Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kereskedelmi Marketing Trendek Kft.

MARKETING KOORDINÁTOR

pozícióba munkatársat keresünk

www.kereskedelmimarketing.hu

    Ha szereted a marketinget és az embereket, értesz az online-marketinghez, meg is tudsz valósítani egy teljes kampányt, és szívesen dolgoznál egy élvonalban lévő, magas szakmai tudású csapatban, akkor várjuk jelentkezésed:

    Miért érdemes a csapatunkban dolgoznod?
    • Komoly, nagy projektekben vehetsz részt.
    • Külföldi és belföldi, magas szakmai képzéseken vehetsz részt.
    • Az ország vezető marketing szakembereitől tanulhatsz.
    • Budapesti irodánkban, jó csapatban dolgozhatsz.
    • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.
    • Ha akarsz egy pihenőnapot, nem kell dolgoznod a születésnapodon :)

    Mit érdemes tudnod a cégünkről?
    A Kereskedelmi Marketing Trendek Kft. az ország egyetlen nagykereskedelemre és gyártókra szakosodott marketing tanácsadó és kivitelező cége.

    A cég tulajdonosa, Jagodics Rita – aki már több, mint 20 éve dolgozik a marketing tanácsadás területén, és évente több ezer vállalkozásnak tart előadást. Cégünk azonban nem csak tanítja a marketinget, hanem kivitelezéssel is támogatjuk ügyfeleinket. Csapatunk - több marketing tanácsadó, szövegíró és alvállalkozó - munkájának eredményeként ügyfeleink évente 10-30 %-os árbevétel-növekedéssel büszkélkedhetnek. Ennek a célnak megvalósításához keresünk a fenti pozícióba budapesti munkavégzéssel munkatársat.

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • Projekt- és kampánytervek végrehajtása
  • Honlapok elkészíttetése alvállalkozókkal
  • Honlapok adminolása, tartalmak kezelése
  • Online marketing hirdetések grafikai megtervezése, menedzselése
  • Közösségi média fiókok menedzselése
  • Partnerkapcsolatok szervezése, lebonyolítása
  • Időnként szövegírás
  • Hírlevelek, blogok, tartalmak menedzselése
  • Alkalmanként rendezvények szervezése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Eredmények mérése

Mit várunk el Tőled?

  • Legyél nyitott az emberekkel és ne jelentsen gondot az ügyfél-kapcsolattartás
  • Ismerd és használd a Google rendszerét (Adwords, Analytics), ne okozzon problémát egy fiók létrehozása vagy egy hirdetés feladása
  • Legyél jártas a közösségi média (különösen Facebook) rendszerében, képes legyél feladni és menedzselni egy sima hirdetést vagy remarketinget
  • Legyél jártás kreatív grafikák elkészítésében (főleg online hirdetések képi megjelenítésében) és ismerd a Photoshop programot
  • Szövegírási, fogalmazási képesség
  • MS Office ismeretek (pl. Excel)
  • Angol nyelvismeret
  • Alaposság
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Szemere utca 19.

Ha úgy érzed, hogy megfelelő a tudásod és szívesen dolgoznál a Kereskedelmi Marketing csapatában, akkor várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Kereskedelmi Marketing Trendek Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing koordinátor
  • Rövid pozíció név: Marketing koordinátor
  • Hirdető cég: Kereskedelmi Marketing Trendek Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: Projekt- és kampánytervek végrehajtása Honlapok elkészíttetése alvállalkozókkal Honlapok adminolása, tartalmak kezelése Online marketing hirdetések grafikai megtervezése, menedzselése Közösségi média fiókok menedzselése Partnerkapcsolatok szervezése, lebonyolítása Időnként szövegírás Hírlevelek, blogok, tartalmak menedzselése Alkalmanként rendezvények szervezése Kapcsolattartás ügyfelekkel Eredmények mérése
  • Elvárások: Legyél nyitott az emberekkel és ne jelentsen gondot az ügyfél-kapcsolattartás Ismerd és használd a Google rendszerét (Adwords, Analytics), ne okozzon problémát egy fiók létrehozása vagy egy hirdetés feladása Legyél jártas a közösségi média (különösen Facebook) rendszerében, képes legyél feladni és menedzselni egy sima hirdetést vagy remarketinget Legyél jártás kreatív grafikák elkészítésében (főleg online hirdetések képi megjelenítésében) és ismerd a Photoshop programot Szövegírási, fogalmazási képesség MS Office ismeretek (pl. Excel) Angol nyelvismeret Alaposság Önálló munkavégzés Legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19