Az Idealbody Kft., a Turbó Diéta márka forgalmazója étrend-kiegészítők és diétás termékek területén az egyik meghatározó piaci szereplő Magyarországon, 15 éve. Megújulásunkhoz és továbbbi terveink megvalósításához bővítjük csapatunkat:

Ha van már tapasztalatod marketing területen, és nem ijeszt meg sem a projektmenedzsment, sem egy média partner, akkor lehet, hogy pont Rád van szükségünk! Ha szereted a pörgést és fejlődni szeretnél, nálunk a helyed!

Bővülő csapatunkba

Tapasztalat marketing koordinátor

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Marketing vezető munkájának a támogatása
    • Marketing terv kidolgozásban részvétel, javaslatok tétele
    • Budget követése, marketing partnerek, beszállítók felkutatása, számlák, barter együttműködések szervezése
    • Egyedi kampányok 360 fokos projektmenedzsmentje (Online és offline)
    • Kapcsolattartás média partnerekkel, ügynökségekkel, grafikussal
    • web oldal tartalmának menedzselése, eDM-k megvalósítása (szövegíró van a csapatban)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú szakirányú végzettség
    • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
    • precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • német vagy angol nyelvtudás
    • eDM rendszerek felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • több mint 15 éves biztos múlt
    • támogató közeg
    • céges kávét és diétás turmix

    Mire számíthatsz nálunk?

    • változatos munkára,
    • fiatalos csapatra és vidám, családias hangulatra,
    • remek szakmai fejlődési lehetőségre,
    • a munka és magánélet egyensúlyára,
    • és alkalmanként egy-egy közös sütizésre.

    Munkaidő: hétköznapokon 8:00-17:00-ig.

    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, a 3-as metró vonalán

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Váci út 91.

Ha felkeltettük érdeklődésed, bérigény megjelölésével várjuk szakmai önéletrajzod.