Az Adecco Európa egyik meghatározó multinacionális gazdabolt hálózata részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Marketing koordinátor

Miért érdemes megpróbálnod?

  • versenyképes jövedelmet, cafetériát kapsz;
  • egy nemzetközi csapat része lehetsz ahol folyamatos szakmai fejlődési lehetőség vár Rád;
  • egy fiatalos, lendületes csapatban töltheted a munkanapjaid modern irodai környezetben.

Te vagy az IGAZI, ha

  • 1-2 éves marketing tapasztalattal rendelkezel digitális marketing területén;
  • magabiztosan használod a Google Analytics, Adwords, Facebook Businesst;
  • középfokú vagy felsőfokú végzettséged van marketing területen;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban;
  • nem okoz gondot a Youtube videók feltöltése, feliratozása, hivatalos csatornák karbantartása;
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képességed van;
  • pontosan és precízen, határidőket tartva tudod végezni a munkád.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • online marketing kampányok teljes körű koordinálása és figyelemmel követése;
  • közösségi média felületek kezelése, működtetése ;
  • proaktív részvétel a marketing stratégia kidolgozásában és megvalósításában;
  • koncepció és brand fejlesztési projektek menedzsmentje;
  • weboldal tartalmának karbantartása, frissítése;
  • a marketinget érintő számlák kezelése, adminisztratív teendők;
  • statisztikák, elemzések készítése.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét